Mining City’ye Hoş Geldiniz

Kripto para madenciliği yapabileceğiniz
en heyecan verici yere hoş geldiniz!

Kayıt Ol Giriş yap

Bizi sosyal medyada takip edin

facebook-logo youtube-logo twitter-logo instagram-logo telegram-logo

Bitcoin Vault Mining Nedir?

Bitcoin Vault Mining Nedir?

Bitcoin Vault Mining Nedir?

Bitcoin vault,Bitcoin Vault, üç özel anahtarlı güvenlik yapısına dayanan ekstra bir güvenlik seviyesi sağlamak için geliştirilmiştir. Kullanıcı şeffaflığı ve özgürlüğü sağlayan önemli özellikler eklerken Bitcoin’in tüm rahatlığını içerir. Bitcoin Vault, kripto topluluğunun son on yılda karşılaştığı sorunlara cevabımızdır. 12.12.2019 da Kazakistan da üretilen coindir.

Mining anlamı : Madenciliktir, Üretim anlamına da gelen Mining, bitcoin,zcash bitcoin vault gibi coinlerin üretilmesi ( madenciliği) demektir.

Bitcoin vault mining üretmek karlı mıdır?

BTCV değerlerine baktığımızda son 5 ay içerisinde 280 dolardan 490 dolara çıkan, çok hızlı büyüyen bir coindir. ayrıca şuan 470 dolar civarında olan coin yıl başına kadar 1200 dolar seviyelerini rahatlıkla görecektir.  Bu yüzden bitcoin vault üretimi gerçekten karşı bir yatırım olacaktır.

Özellikle internetten para kazanmak isteyen ev hanımları öğrenciler ve yatırımcılar için ciddi bir iş fırsatı demektir. Üretim madenciliği için bilgisayar bilgisine programlama ve donamım gibi teknik bilgilere ihtiyacınız yoktur. Sadece günlük kazandığınız parayı takip eder, dilediğiniz zaman çekebilirsiniz.  Burada yer alan planlardan bütçenize uygun üretim paketini satın alarak üretime dahil olabilirsiniz.

Konu ile ilgili sorularınız için tigasan2004@gmail.com adresine mail atmanız yeterlidir.

 

14 Ağustos 2020
631 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

× WhatsApp Bilgi Hattı