Mining City’ye Hoş Geldiniz

Kripto para madenciliği yapabileceğiniz
en heyecan verici yere hoş geldiniz!

Kayıt Ol Giriş yap

Bizi sosyal medyada takip edin

facebook-logo youtube-logo twitter-logo instagram-logo telegram-logo

Bitcoin Madenciliği

Bitcoin Madenciliği

Bitcoin Madenciliği Nedir ve nasıl yapılır? herhangi bir bilgisayar sistemlerine sahip olmadan ve kodlama gerektirmeden hatta bilgisayardan anlamasanız dahi nasıl bitcoin kazanabilirsiniz? 

Bitcoin üretimi yani madenciliği her geçen gün zorlaşmaktadır. Çünkü Bitcoin madenciliğinde en büyük gereksinim güçlü bir ekran kartıdır. Yaklaşık bir bitcoin üretimi için sadece 8.000 TL civarında bir ekran kartı satın almalısınız. 

peki ekran kartını aldınız, Bitcoin üretime hazır mıyız? – Hayır, çünkü bilgisayarı çalıştırsanız bile, ciddi anlamda bir elektrik tüketimi olacağı için yatırdığınız para ile alacağınız bitcoin karşılığını tutturamazsınız, Bunun yanı sıra ciddi bir ısınma olacağı için soğutma işlemiydi, bilgisayarın arıza yapması idi derken, evde ki hesap çarşıya uymaz. 

Peki Uygun – Ucuz Ekonomik yani bedava bitcoin nasıl kazabilirim? 

Cloud Mining dediğimiz sistem ile işte bunları yapabilirsiniz. 

Cloud Mining nedir? 

cloud mining yukarıda saydığımız donanım ve gereksinimleri sizler için hazırlayan ve sizin için üretim yapan sanal bilgisayarlardır. 

Düşünün bir şekilde dünyada Bitcoin üretimine kafa yormuş bu işi mutlaka yapacağım diyen dev şirketler barınmaktadır. 

Bu işi yaparken en ucuz elektiriği nasıl nereden alırım? Soğutma sistemini nasıl çözerim ile başlayan sorunları ele alıp sistemlerini buna göre inşaa etmişler. İşte Bunlardan birisi de Mining City, Bu firma kazakistan da Rusya da dev fabrikaları olan bir şirkettir. Youtube a Mining city yazarak firmayı detaylı incelebilirsiniz. 

Mining city firması cloud anlamda bu işi en iyi yapan firmalardan birisidir. 300 dolarlık paketten tutunda 12000 dolara kadar Bitcoin madenciliği yapabileceğiniz bir fırsat sunuyor. 300 dolar yatırıp tam tamına 1100 gün neredeyse 3 yıldan fazla sizlere bitcoin üretimi sunuyor. 

Yatırdığınız parayı yani 300 dolar ile başladı iseniz, 3-4 ayda paranız çıkıyor. 4.aydan sonra artık kara geçiyorsunuz. En güzel tarafı ise, her gün ne kazandığınızı görebildiğiniz bir panelin olması. Üstelik her gün 22.00 da günlük kazandığınız BTC ( Bitcoin ) ler hesabınıza yansıyor. İster her gün kazandığınız BTC leri gün olarak hesabınıza çekin, isterseniz haftada bir çekim işlemi yapın, çekim işlemi sırasında çok az miktar işlem ücreti alındığı için Haftalık çekmenizi tavsiye ederim. 

Burada da göreceğiniz üzere her çekimde Mining city ye bağlı olmayan sebepten dolayı çekimden bir miktar alınmaktadır. Bilgisayarım arızalandı derdiniz yok, soğutma derdiniz yok, Yatırdığınız parayı 3-4 ay içinde  alabiliyorsunuz, ve 3 yıl boyunca pasif bir gelire sahip oluyorsunuz. 

300 dolardan başlayıp 12600 dolara kadar BTC Mining üretimi satın alabiliyorsunuz. Satın aldıktan 10 gün sonra işleme başlar, Neden 10 gün sonra başlıyor der gibisiniz, Firma sizin aldığınız pakete göre makine siparişi kurulumu ve hazırlama sürecine girdiği için 10 gün gibi bir süre talep etmektedir. 

Mining City Güvenilir mi ? Paketi satın alırsam ve işleme başlamazlar ise ne olur? 

Firmayı Hem Türkiye de hemde dünyada genel bir araştırma yaparak aratabilirsiniz. Bulduğunuz sonuçlar arasında gerçekten güvenilir bir firma olduğunu görebilirsiniz. Merak etmeyin paranız boşa gitmez ve kazanmaya başlarsınız. 

 

Planlar ve Paketler 

Burada yer alan paket de 300 dolar ile 12600 dolar arasında ki fark ise, üretimdir, yani siz 12600 dolar olan bir paketi satın aldığınızda günlük geliriniz o kadar çok olacaktır. 300 dolarlık alırsanız, günlük daha az bir gelire sahip olursunuz. Ancak hangi paketi alırsanız alın, maksimum 4 ay da yatırdığınız para alabilirsiniz. 

Peki BTC mi Alayım yoksa BTCV ( Bitcoin Vault ) mu ? 

Kesinlikle almanız gereken BTCV dir, 2019 da Bitcoinin alt coini olarak piyasaya çıkan ve 10 dolardan 490 dolara kadar hızla büyüyen bir Coin var karşınızda şimdiye kadar bu zaman diliminde Bu kadar hızla büyüyen bir Coin olmadı, hatta sadece 2 ay içerisinde 200 dolardan 470 dolara kadar çıktı. Eğer Bitcoin vault alırsanız, hem üretimden hem de Borsa dan kazanmış oluyorsunuz. Eminiz ki bu yazıyı okuduğunuzda şuan 485 dolar BTCV yıl başında 1000 doları bulacak. Not alabilirsiniz.. 

 

Bitcoin vault hakkında detaylı bilgi almak isterseniz https://coinmarketcap.com/tr/currencies/bitcoin-vault/ 

Linkten bakabilirsiniz. Hangi Tarih aralığında ne kadar yükselmiş görebilirsiniz. 

Unutmayın!!

Mining city üyeliği yaparken mutlaka ama Mutlaka referans kodu ister, yani sizi bir sisteme dahil eder, Üyelik İşlemini buradan yapabilirsiniz. Üye olduğunuzda sizlere gerekli videolar ve bilgiler iletilecektir. Üstelik takıldığınız anlamadığınız bir konuda sizlere destek verilecektir.  Bitcoin Madenciliği Mining city de eğlenceli bir o kadar da karlı bir yatırımdır. Asla korkmadan ve çekinmeden işlemi yapabilirsiniz. 

05 Ağustos 2020
566 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

× WhatsApp Bilgi Hattı